13 Comments to “ ADR li Taşımacılık”

 1. Deniz SAATOĞLU says :Cevapla

  Kocaeli İstanbul arasında hızlı bir taşıma hizmeti sağlandı. Firma çalışanlarına ve özellikle satış müdürüne teşekkürlerimizi borç biliyoruz. Hem firmamızın işi kısa sürede halledildi. Hem de ekonomik olarak bizi yormadan mutlu bir alışveriş gerçekleştirdik. Bugünden sonra hep birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşayacağız inşallah.

 2. Okan ROLAT says :Cevapla

  Şirketimiz için telefon ile görüşme yaptık. Telefonda yaptığımız görüşmedeki önyargımız gayet olumlu oldu. Şirket temsilcimiz ile en kısa zamanda görüşme sağlanacaktır. İlgili ve profesyonel hizmet anlayışları ile gönlümüzü aldılar diyebiliriz. Başarılar

 3. Rahmi KAYNAK says :Cevapla

  Hizmet ağınızın fiyatlandırması hakkında bilgi almak istiyorum. Ne şekilde yardımcı olabilirsiniz. Özel görüşmeye gelmem mi gerekiyor yoksa mail olarak atabilirmisiniz?

 4. KURTAN PETROL TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. says :Cevapla

  Tehlikeli madde nakliyatı için görüşme yaptık. Olumlu sonuçlar çıktı. Firma sağlam. Uzun ömürlü çalışmalar dileğimizle firmaya başarılar diliyoruz.

 5. Nedim APEL says :Cevapla

  Geçen ay firma ile tanışdık ve işlemlerimizi hallettik. Bu kadar kolay ve hızlı bir hizmet uzun zamandır almamıştık. Şirketimiz ile her zaman yanınızdayız. Herkese tavsiye ederim.

 6. Bülent BulRAK says :Cevapla

  Petrol için bir aylık bir hizmet almak istiyoruz. Gerekli tüm belgelerimiz hazır. Yeni oluşan Kartal’da ofisimizin nakliye işlemleri için mail ile dönüş yaparmısınız.

 7. Özgün ŞİMŞEK says :Cevapla

  Hizmetleriniz ve fiyatlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirmiyiz? Nakliye işlemleri esnasında bağlantılı olduğunuz birim hakkında da bilgi almak istiyoruz. iyi günler

 8. Mehmet ULUTAŞ says :Cevapla

  Özel nakliyat firmaları arasında sizi tek geçiyorum. Bu kadar özenli ve işinde profesyonel bir firma ile daha önce çalışmamıştım. Herkese tavsiye ediyorum.

 9. Yakup İŞLER says :Cevapla

  Lojistik deyince Kocaelinde bu firmadan başkasına tanımam. Herşeyi ile harika iş teslim ediyorlar. Her zaman çalışmak bizim için memnuniyet vermiştir.

 10. Komple ve Parsiyel Nakliye | Tercih Dağıtım | Kocaeli Nakliyat | ADR Tehlikeli Madde Taşımacılığı says :Cevapla

  […] ADR’Lİ taşımacılık için gerekli ADR belgelerimiz bulunur. Bu da firmamızı bir adım daha öne götürür. Gerekli olan her türlü yasal belgelerimiz mevcuttur. Firmamız her türlü nakliyat işinizde gönül rahatlığı ile hizmet alabileceğiniz güvenilir bir firmadır. […]

 11. Tehlikeli Madde Taşıma | Tercih Dağıtım | Kocaeli Nakliyat | ADR Tehlikeli Madde Taşımacılığı says :Cevapla

  […] göre dizayn edilmiş olması bakımından tercih edilmektedir. Firmamız ADR’li taşımacılık ve diğer taşıma hizmetini sizlere kaliteli hizmet anlayışı […]

 12. Ahmet Sert says :Cevapla

  ADR’li taşımacılık işlemlerimiz için firma aradık ve Tercih Dağıtım yaptığı tüm çalışmalarla ön planda göründü. Sorduk soruçturduk inceledik ve güvenilir firma olarak kendileriyle çalışmaya karar verdik.

 13. Musa GÜRÜZ says :Cevapla

  Petrol ofisi bayi olarak çalışmaktayım Ulus-Bartında işyerim akayakıt nakliyesi yaptırmak istiyorum. Kocaeli-Derinceden takriben 360 km civarındadır fiyat tekli alablilrmiyim… Selamlar… 05322534678

Bir cevap yazın

Son Makaleler

Son Yorumlar

TOP
Görüşmeyi Başlat
Tercih Dağıtım
Tercih Nakliyat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz