6 Comments to “ ADR’li Parsiyel Taşımacılık”

 1. Sunay ZENGİNER says :Cevapla

  Kocaeli’nde şirketimiz için özel taşımacılık hizmeti almak istiyoruz. Acaba Tehlikeli Madde taşımacılığı konusunda görüşme talebimiz olsa ne zaman müsait olursunuz. Mail ile cevap verirseniz seviniriz.

 2. İskender KAPLAN says :Cevapla

  Daha önce nakil işlemini gerçekleştirdik. Güvenli ve her iş düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bizzat kendim gördüm. Herkese tavsiye ediyorum.

 3. Cansu TOPÇU says :Cevapla

  Bursa’dan Kocaeli’ne gelecek olan parça olarak malzememiz mevcut. Acaba Kocaeline bu tür hizmetiniz var mı? Nakil işlemleri için yer problemi yok ise firmamız adına görüşmek isteriz.

 4. Ersin ÖZTÜRK says :Cevapla

  Nakliye hizmetlerinde Kocaeli bölgesinde ben daha bundan daha iyi bir firma görmedim. Keşke daha önce çalışma imkanımız olsaydı. Gerçekten müşterisine önem veren taşıma işlemi sırasında sorunlar gibi absürt olaylar göstermeyen tek firma. Tüm çalışanlara helal olsun diyorum. Hizmet kaliteniz hep böyle devam etsin.

 5. Oya Burçin DEMİR says :Cevapla

  Şirketimizin büyük bir sevkiyat işlemi için anlaşma yaptık. Nakliye hizmetlerimiz profesyonel ekiplerin elinde gerçekleştiğine bizzat şahitlik yaptık. Çok memnun olduk. Halen daha çalışmaya devam ediyoruz. Şirketimiz adına kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 6. Hülya KARAÇAM says :Cevapla

  Adr’li parsiyel taşımacılık konusunda muhteşem hizmet veriyorsunuz. Tüm sevkiyatlarımızda ve nakliye işlemlerimizde artık sizden başka firma ile çalışmayız. Tebrik ediyoruz

Bir cevap yazın

Son Makaleler

Son Yorumlar

TOP
Görüşmeyi Başlat
Tercih Dağıtım
Tercih Nakliyat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz