9 Comments to “ Dilovası Parsiyel”

 1. Furkan Ali KEVSAR says :Cevapla

  Firmamız ile devamlı olarak iş birliği içindeyiz. Yapılan harika işlemlerden bir kez olsun zarar görmedik. İşi profesyonelce yapan sizin gibi firmaların sektörde daha fazla olması temennnisi ile başarılarınızın devamını diliyorum.

 2. Nagehan KOZAK says :Cevapla

  Sizin için ufak sayılabilecek ortalama bir kapak kadar eşyam var. Parsiyel hizmetlerinizden yararlanabilirmiyim. Gebze’ye gidecek nakliyatım. Fiyatlandırma hakkında bilgi istiyorum.

 3. Emin YİĞİT says :Cevapla

  Tayin sebebi ile güvenilir bir yer arıyordum. Arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. İnanın tek bir zarar görmeden bütün işlemlerin özenli bir şekilde tamamlandı. Herkese tavsiye ediyorum.

 4. Ayla ÇEVİK says :Cevapla

  Evden eve iller arası nakliyat hizmetiniz var mı? Biz bu konu hakkında bilgi almak istiyoruz. Mail yolu ile acil olarak dönüş yaparmısınız?

 5. Görken AKYÜZ says :Cevapla

  İki arkadaş ortak olarak nakliye hizmetlerinden yararlandık. Her ikimizden eşyasında tek bir sorun çıkmadı. Tüm nakliye hizmeti alacaklara kesinlikle gözü kapalı öneriyorum. Başka yerde aramayın. Hizmet on numara.

 6. Halil PİR says :Cevapla

  İstanbul’dan yazıyorum nakliye hizmetlerinizden faydalanmak istiyorum. Birçok arkadaşım daha önce sizle çalışma imkanı bulmuş. Öve öve bitiremediler. Acaba fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirmiyim?

 7. Eser EKENER says :Cevapla

  Yaklaşık iki kapak nakliye hizmeti almam gerekiyordu. Firma ile tanıştım. Tüm eşyalarımı tek bir zarar görmeden ve hızlı bir şekilde söz verdikleri yere teslim ettiler. Helal olsun

 8. İhsan ÇELEBİ says :Cevapla

  Dilovasından İstanbul iline özel nakliye hizmeti almam gerekiyor. Fiyatlandırmayı nasıl öğrenebilirim

 9. Esma SERİN says :Cevapla

  Kocaeli ilinin en harika firmasıdır. Kendileri her türlü lojistik hizmetlerini sorunsuz bir şekilde yapıyorlar. Fabrikadan imalata her türlü hizmet sorunsuz gerçekleşiyor. Tebrikler

Bir cevap yazın

Son Makaleler

Son Yorumlar

TOP
Görüşmeyi Başlat
Tercih Dağıtım
Tercih Nakliyat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz